170606 – O nas…

Posted on Posted in PL Blog

Rodzina naszej trójki…

    Witamy wszystkich serdecznie i życzymy Wam miłej lektury mając nadzieję, że nasza historia oraz praca pomoże wielu Polakom i naszym braciom oraz siostrom w Islamie w lepszym zrozumieniu i poznaniu różnic kulturowych, które są tak dużą barierą do szczęścia dla tak wielu.

    Jako polsko – ukraińska rodzina muzułman napotykamy na wiele utrudnień różnego rodzaju. Dlatego właśnie w nastawieniu pozytywnego przekazu chcielibyśmy podzielić się codziennym życiem oraz jego urokami w niecodziennych sytuacjach, które nas otaczają.

    Nasza rodzina cieszy się poparciem jedynie wśród naszych braci oraz sióstr muzułman, ponieważ zarówno nasze rodziny jak i bliscy nie rozumieją naszego szczęścia.

    Multikulti jest naszą naturą, jednak w naszym przypadku to nie my jesteśmy postrzegani jako multikulti, co sprawia nam przykrość i ten właśnie problem chcielibyśmy przybliżyć do uwagi każdego „Kowalskiego” czy „Johna Smith’a”. Problem podobny do naszego jest odbierany w pięćdziesięciu kolorach szarości na przestrzeni całego świata i budzi wszelkiego rodzaju kontrowersje i debaty na temat tego co czym jest Islam.

    Jako rodzina trzy osobowa, która na co dzień mówi w pięciu językach, aby się porozumieć z czterema jej członkami mamy dużo interesujących obserwacji, które przykuwają nie tylko naszą uwagę, ale i powszechne zainteresowanie otoczenia.

    Jako nasze hobby lubimy się uczyć, rozwijać i dzielić tym co dobre, bo tylko to co dobre mnoży się, kiedy się to dzieli.

    W ramach wsparcia naszych braci i sióstr w Polsce i na całym świecie zachowamy anonimowość w trosce o bezpieczeństwo i szczęście naszej rodziny. Z ubolewaniem dołączamy się do walki z ludźmi, którzy nazywają się “muzułmanami” i krzywdzą wizerunek tego czym jest prawdziwy Islam.

Assalamu Alejkum!

.AAS.